Titles you rated
SoulRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Man on the MoonRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.5
Miss StevensRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 4.0
Sink or SwimRated ★ 4.5