Movies
Ratings
520
The PriestsRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 2.0
ContactRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 0.5
BorderlandRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0