Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0