Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
PushRated ★ 0.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Kick the MoonRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0