Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
2012Rated ★ 1.0