Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0