Series
Ratings
103
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0