Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
CallRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 3.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0