Series
Ratings
26
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
The 101st ProposalRated ★ 5.0- Love StoryRated ★ 3.5
Perfect WomanRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0- HERORated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- プライドRated ★ 3.0
HERORated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0