Movies
Ratings
42
The House BunnyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0