Movies
Ratings
30
Les MisérablesRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 5.0