Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0