Movies
Ratings
180
Starship TroopersRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5