Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0