Titles you rated
AnnihilationRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 4.0
FukuokaRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
ArchiveRated ★ 4.5
Paris Can WaitRated ★ 4.0
The First LapRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Breathe InRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5