Movies
Ratings
35
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0