Titles you rated
- Chucky Season 2Rated ★ 4.0
Chucky Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Re:MindRated ★ 2.0- The Expiration Date of You and MeRated ★ 3.5
The Worst WitchRated ★ 4.0
The Story of DianaRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0