Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0