Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0