Series
Ratings
16
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.5
The Red TeacherRated ★ 4.0
Hottest CouplesRated ★ 3.0- All Men Are BrothersRated ★ 3.0
DongchimiRated ★ 3.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0