Series
Ratings
85
HERORated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- IslandRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 2.0
Spring DayRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0