Movies
Ratings
894
Jojo RabbitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.5
BladeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5