Movies
Ratings
157
Drunken Master IIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0