Movies
Ratings
273
Good NewsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5