Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The King's FaceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
MamaRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0