Movies
Ratings
50
TRON: LegacyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0