Movies
Ratings
61
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0