Movies
Ratings
597
Frozen IIRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 1.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0