Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0