Movies
Ratings
53
ObsessedRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0