Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0