Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0