Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
PadakRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0