Movies
Ratings
702
IRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0