Movies
Ratings
323
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0