Movies
Ratings
73
InterstellarRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0