Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
RobotsRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0