Titles you rated
Black WidowRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 5.0
The TerrorizerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 2.0
The Current WarRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0