Series
Ratings
11
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
SouthcliffeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0