Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5