Movies
Ratings
28
ElizabethtownRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0