Series
Ratings
28
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0