Titles you rated
SkyscraperRated ★ 2.0
Drug WarRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Hardcore HenryRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0