Titles you rated
Look BackRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5