Movies
Ratings
500
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0