Movies
Ratings
395
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0