Titles you rated
More than BlueRated ★ 2.5
Modern BoyRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Girlfriend BoyfriendRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 4.5
Ricki and the FlashRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5