Titles you rated
CandymanRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.5
MiseryRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Morning GloryRated ★ 5.0- The Night WatchmenRated ★ 0.5
Bride WarsRated ★ 5.0
Buddha in AfricaRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 0.5