Series
Ratings
56
Come Back AliveRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0