Movies
Ratings
227
NopeRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5